Tagi: 3m kārta, 3m pe putu līmi, 3m dubultā novietotās lentes slim, durvju lentes 1mm, 436, 3m 6200, 25m dubultā novietotās lentes caurspīdīga, putu lente, dubultie 1mm, 3m putas, 2mm lentes.

€8.75 €9.21
  • Pieejams
  • w720


  • krāsa: Balts
  • Augstas Temperatūras Pretoties: Jā
  • Modeļa Numurs: 1600T
  • Veids: Līmlente
  • Izmērs: Apaļa 15mm
  • Līmlente Tips: Abpusējs Lentes
  • Biezums: 1.1 mm

Šī izsole ir 200 gab apaļa 15mm 3M 1600T Dubultā Novietotās Lentes Zīmols: 3M Modelis: 1600T PE PUTU LENTE Krāsa: balts Biezums:1.1 mm

Ieteicams Pieteikumus āķi,rotājumi,durvju plāksnes līmēšanas,un utt.Spēcīga lipīgu lenti.Viegli izmantot.

Padomi pieteikums: piemērojot virsmai jābūt bez eļļas traipu,putekļu,mitruma.Sausas un tīras virsmas ir labāk līmēšana effets.

Kā izmantot šo lenti?

Labs :maksimālais saiti, kuras stiprība,virsmai jābūt tīrai, sausai, gludai, nav rūsas un naftas piesārņojumu.Tipisks šķīdinātājus ir heptāns vai isopropyl alcohol.

Spiediens : Spiediens uz līmi, un virsma var palīdzēt uzlabot saiti, kuras stiprība,rullīti vai plates var izmantot.

Laiks : Pēc pieteikumu saiti, kuras stiprība palielinās, jo līmi plūsmu uz virsmas.Istabas temperatūrā aptuveni 50% no gala saiti, kuras stiprība tiks sasniegti pēc 20 minūtēm, 90%, pēc 24 hoursand 100% pēc 72 stundām.

Temperatūra :Ideāls pieteikumu temperatūras diapazons ir no 70°C līdz 100°F (21degree pēc celsija, lai 38degree pēc celsija).Darbības temperatūra nedrīkst būt zem 10 grādu pēc celsija, temperatūra ir pārāk zema, rezultātā būs izārstēt laiku ilgāk.Ja temperatūra ir pārāk zema, pārvietot materiālu un līmlenti uz siltu telpu uzglabāšanas vai apkures ārstēšana.

Q. Kādi procenti no gala saiti, kuras stiprība es varu sagaidīt tūlīt pēc izmantošanas?Pēc 24 stundām?Pēc 72 stundām?

A. Uzreiz pēc tam, kad pieteikums ir iesniegts par 60% saiti, kuras stiprība ir sasniegta.Kā līmi turpina slapjā no virsmas, jūs varat sagaidīt, ka nodrošinājums ir vismaz par 75% - 80%, pēc 24 stundām.Pēc 72 stundām, 95%+ no saiti, kuras stiprība ir sasniegta.Obligāciju turpinās veidot ar laiku.

Q. vai lentes šķīdinātāju izturīga?

A. Jā, 3M akrila putu lentas ir izturīgas pret visbiežāk automobiļu šķīdinātāji kā benzīns, dīzeļdegviela, mazgāšanas ar šķīdinātāju, utt.Šķīdinātāju pretestība ir atkarīga no veida šķīdinātāju, iedarbības laiks un temperatūra.

Q. Kāpēc nav tape liekas lipīga?

A. 3M augstas veiktspējas akrila līmes mēdz būt stingrs un sausa uz tausti.Tie ir paredzēti, lai obligāciju materiāli, izņemot ādu.Par adhezīviem, ko izmanto, ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu sniegumu un saķeri uz automobiļu substrātu un to sastāvdaļas.Dabisko eļļu un mitrumu no ādas var atšķirties no cilvēka uz cilvēku un ietekmē "īkšķis apelācijas" no 3M Akrila Putu Lente.Vienai personai lentes var justies ļoti lipīga un citam tas var likties daudz mazāk lipīga, lai pieskarties.Starpība "īkšķis apelācijas" ir variācija par 2 indivīda ādas virsmas, nevis līmi.

Q. daļu, kas nav klāt pie transportlīdzekļa.Kas varētu būt nepareizi?

A. Jomās, lai izpētītu sliktas saķeres vai darbības ietver: Pārbaudīt virsmas piesārņojumu.Virsmai jābūt tīrai un bez jebkāda piesārņojuma.Tas ir visbiežākais iemesls slikta saķere.Pārbaudiet virsmas maču.Ir divas virsmas, muitas labu spēli?Pārbaudīt, vai pareizi piemērojot spiedienu un slapjš ārā.Pārbaudiet atpakaļ sastāvdaļas, lai seklums.Pārbaudiet instalācijas procesu pareizu procedūru.Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti