Tagi: v caurules pastiprinātājs, 2.1 amp, headphon amplifi, amplifi bluetooth, apk diy, modul pastiprinātājs valde, apk, amplifi audio, amplifi komplekts, palīdzība pirmā komplekts.

€30.62
  • Pieejams
  • w351


  • Maksimālā Jauda Vienam Kanālam: 30w
  • Iepakojums: Jā
  • Modeļa Numurs: PASS-A3
  • Kanāli: 2 (2.0)
  • Zīmola Nosaukums: GZLOZONE

produkta apraksts

Attiecas uz MUMS, Perth IET A3 ķēdes.Visi FETs ir samontēti ar prototipu modeļiem.Ieejas diferenciālis caurules izmanto jaunu FU9210 no MUMS, vara caurules izmanto jauno N-kanāls IRFP250 no MUMS, un ieejas un izejas FETs ir precīzi saskaņota (1% precizitāte).Uzmanību atgriezeniskās saites kondensators, izmantot jauno ELNA CERAFINE sērija, dinamisku un spēcīgu garantiju.Skaņas stils: salds un godīgi, mūzika ir ļoti labi un pārredzami.Skaņu var pārsniegt daudziem pastiprinātājiem.

Detalizēti parametri

Darba spriegums: ieteicams DC: +-25V Jauda: 30watts @ 8ohms; 60watts @ 4 omi Sagrozīšana likme @ 1 KHz: 1% pie nominālās jaudas; 0.003% @ 5 vati uz 8 omi Ieejas pretestība: 36kohm līdzsvarotu, 18kohm vienu, kas noslēdzās Izejas troksnis:

Produkta Izmēri

PCB izmērs:122mmX74mmX1.6mm

Lietošanas instrukcija

Komplekts atkļūdošanas padomi: ievades cauruli un izvades caurules ir savienotas pārī.Kad spēlētājs ir faktiski uzstādīts, lūdzu pārbaudiet 0.47 R nav induktīvā cementa pretestība.Izvēlieties divus tuvākos vienā pusē tā, lai caurule var siltumu vienmērīgi.Gatavo valdes ir gatava, ar mums, novērsām kļūdas un veiksmīgi pārbaudīta

Piesardzības pasākumi

Piezīme: Viena, kas noslēdzās A Klases siltums ir milzīgs!Siltuma izlietne ir jāuzstāda, lai aktivizēt.Citādi tas var sadedzināt.Tas ir ieteicams, ka katra plate radiatoru būt lielāks par 2kg.

Preču saraksts

Komplekts: PASS-A3 divu kanālu komplekts X1, pieprasa pircēji, lai pabeigtu metināšanas un nodošana ekspluatācijā Gatavo maltītes: PASS-A3 divu kanālu gatavo valdes X1, mēs pabeigt metināšanas un atkļūdošana.Varelka78
2020-12-28
5/5
Excellent amplifier. Connected to the Tor 2x25 v 2 x 15A, radiators for 2350gr. Stable temperature 70gr Celsius, if you can defeat the drone and background, and also optimize for +-32 watts of power, then I will order another 2 pairs for 5.1. It would be great if a respected seller tells what resistors need to be changed to optimize. The sound is good, open, UNMIT, dynamic, with a good attack, confident and deep bass. Noise and hum suspect, that will be cured by powerful chokes in nutrition between filter capacitors (2 mln for + and-). The signal from the sound ae-9, clearly loads the amplifier under the string. But I think I'm still trying with the preamp.
Vasiliy585
2020-09-21
5/5
Product arrived fast and well packed. Up to expectations. Good service, recommend the seller.

Uzrakstīt recenziju

Saistītie Produkti