13.07.2019. – 14.07.2019. Nacionālās visu šķirņu suņu izstādes “Ogres Uzvarētājs” un “Ogres Vasara” / National all breed dog shows “Ogre Winner” and ”Ogre Summer”

Informācija un reģistrācija/Informaton and registration:

13.07.2019. National Dog Show “Ogre Winner”/ Nacionālā izstāde “Ogres Uzvarētājs”

https://www.online.dog/#/events/view/111

and

14.07.2019. National Dog Show “Ogre Summer”/ Nacionālā izstāde “Ogres Vasara”

https://www.online.dog/#/events/view/112

Welcome!

OGRE DOG SHOW 发布于 2019年1月28日周一

To make registration

Welcome to Ogre Kennel Club organized National dog shows, Speciality for Retrievers, Speciality for Dachshunds, Speciality for Great Danes, Speciality for V group FCI, Speciality for IX group FCI !We have only online registration to dog show in this year.A few tips: You have to make registration at https://www.online.dog/#/welcomeAdd data about your dog / dogsAdd the dog to the show (all the applications that are sent in you can find in upper right corner)

OGRE DOG SHOW 发布于 2019年2月14日周四

 

LVCienījamie dāmas un kungi (LKF biedri) ! Lūdzam 2019.gada LKF biedra kartes kopiju pielikt jusu kontam tiešsaites reģistrācijas sistēmā. Lai to izdarītu, sava konta ietvaros jānoklikšķina uz zīmuļa labajā stūrī, jāveic visas izmaiņas un jāsaglabāj. Ja Jūsu suns ir saņemis čempiona vai darba diplomu, lūdzu veikt izmaiņas sistēmā un pievienot kopijas.Online izstādes ierakstu sistēma www.online.dog darbojas pēc arhīva principa: Jūms ir jāreģistrējas sistēmā un jāveido savs konts, jāievieto sistēmā Jūsu suņa dati un dokumentu kopijas (ciltsraksts, čempiona diplomi, darbadiplomi) un tie atrodas sistēmā kā arhīvā. Tiklīdz Jūs nepievinojāt suni konkrētai izstādei, izstādes organizatori Jūsu suņa registrāciju iazstādei NEREDZ! Jā Jūs vēlaties piedalīties izstādē, tad pēc suņa registrācijas sistēma ir jānoklikšķinā augšējā labajā stūrī uz IZSTĀDES un pieviento suni konkrētai izstādei.Sistēma prasīs kādu suni jŪs vēlaties piereģistrēt konkrētai izstādei, kādā klasē un kā Jūs veiksiet apmaksu ( garantijas vēstula vai uz bankas kontu).Pēc tam sistēma prasīs pievienot failu, pēc faila pievienošanas Jūms ir jāapstiprina reģistrācija izstādei. Tādā gadījumā organizātori REDZĒS Jūsu reģistrāciju izstādei. Pēc pievienotā faila reģistrācija izstādei neskaitās par paveikto un organizatori tehniski nevar pievienot suni katalogam un tāpēc raksta Jums vēstules ar atgadinājumiem.

OGRE DOG SHOW 发布于 2019年3月3日周日